Motto

Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.
Aureliusz Augustyn z Hippony.

1000 odwiedzin

Moi drodzy!

Jetem niezmiernie szczęśliwa, że moje opowieści przyciągają czytelników. Kiedy zaczynałam pisać bloga nie przypuszczałam, że będzie to tak wciągające zajęcie. To prawda, że długi czas byłam jedynie czytelniczką wielu ciekawych blogów. Głownie interesują mnie te o tematyce turystycznej, ale oczywiście nie tylko je systematycznie odwiedzam. Moja przygoda z blogowaniem trwa dopiero rok, ale przez ten czas sporo się zmieniło. Przede wszystkim miejsce, w którym znajduje się mój blog. Wszystko zaczęło się od Thernity, na której blog trafiłam kilka lat temu. Najpierw tylko zaglądałam, bo nie miałam śmiałości komentować jej wpisów. Miałam wrażenie, że głupio tak wkraczać w krąg osób, które już się dobrze znają i wymieniają poglądy. Długo nie mogłam się odważyć na udział w dyskusjach :). Gdy w końcu przełamałam swój wewnętrzny opór okazało się, że można w ten sposób poznać wielu ciekawych ludzi. Jak tylko zrodził się pomysł założenia firmy postanowiłam rozpocząć pisanie własnego bloga. Początkowo miał on dotyczyć samego procesu powstawania nowej działalności, jednak budowa strony przeciągała się tak bardzo, że zaczęłam opisywać nasze wyjazdy. Okazało się, że blog to dobre miejsce na spisywanie własnych wspomnień i dzielenie się odczuciami z kolejnych wyjazdów. Bardzo lubię wymieniać z Wami opinie na temat miejsc, które już odwiedziliśmy lub takich, które Wy radzicie mi odwiedzić.

Dwa miesiące temu przenieśliśmy blog na docelową domenę. Trochę się bałam, że do nowej lokalizacji trafi niewiele osób. Jak wiadomo, na portalach typu blog.pl, gdzie wcześniej znajdował się ten blog, łatwiej do niego dotrzeć chociażby przeglądając listy dostępnych blogów. Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły i dzisiaj odnotowaliśmy 1000 wizytę na blogu i prawie 4000 odsłon. Jak na dwa miesiące to chyba całkiem przyzwoity wynik :). W każdym razie cieszy mnie to bardzo i dlatego postanowiłam to uczcić pisząc ten post.

Jeśli chodzi o stronę firmową, to prace coraz szybciej zmierzają ku końcowi. Zostały już podpisane pierwsze umowy, które pozwoliły nam na wejście w fazę końcowych testów wyszukiwarek. Mam nadzieję, że z początkiem 2012 roku uda się nam uruchomić już cały portal.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do kolejnych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Ewa i Paweł

18 komentarzy